Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Goon (2011) online film 72% CSFD
 • Doug Glatt (Sean William Scott) vyrůstá v lékařské rodině, ale díky svým odlišným zájmům si připadá jako cizinec. Jednoho dne navštíví se svým přítelem Ryanem (Jay Baruchel) zápas nižší hokejové ligy.

  Informácie k filmu Goon (2011)

  Doug Glatt (Sean William Scott) vyrůstá v lékařské rodině, ale díky svým odlišným zájmům si připadá jako cizinec. Jednoho dne navštíví se svým přítelem Ryanem (Jay Baruchel) zápas nižší hokejové ligy. Během zápasu se Ryan vysmívá hostujícímu týmu a vyprovokuje šarvátku. Do ní se zapojí i Doug, který druhý den dostane nabídku práce v hokejovém týmu jako ochránce ostatních hráčů. Hlavní hrdina nabídku přijme a ujme se tak ochrany svých spoluhráčů.(Mr.Hudson)

  Dĺžka: 92 min
  Krajina pôvodu: Kanada / USA
  Režisér: Michael Dowse
  Herci: Seann William Scott, Alison Pill, Liev Schreiber, Jay Baruchel, Eugene Levy, Marc-André Grondin, David Paetkau, Jonathan Cherry, Kim Coates, Nicholas Campbell, Amy Groening, Ricky Mabe, Mitchell Kummen, Sean Skene, Glen Thompson, Richard Clarkin, George Tchortov, Karl Graboshas, Mike Bell, Aron Tager, Don Carmody, Tom Anniko, Galina Stachanova
  Scenár: Jay Baruchel, Evan Goldberg
  Hudba: Ramachandra Borcar
  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *