Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Rabín, kňaz a krásna blondína (2000) online film, 70% CSFD
 • Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku. Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side.

  Informácie k filmu Rabín, kňaz a krásna blondína (2000)

  Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku. Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz…(oficiální text distributora)

  Dĺžka: 128 min
  Krajina pôvodu: USA
  Režisér: Edward Norton
  Herci: Ben Stiller, Edward Norton, Jenna Elfman, Anne Bancroft, Eli Wallach, Ron Rifkin, Miloš Forman, Holland Taylor, Lisa Edelstein, Rena Sofer, Ken Leung, David Wain, Blythe Auffarth, Dagmara Dominczyk, Bodhi Elfman, Brian Anthony Wilson, Susie Essman, Stuart Blumberg, Jessica Prince, Brian George, Craig Castaldo, Brenda Denmark, Matt Winston, Wai Ching Ho, Hawk Koch
  Scenár: Stuart Blumberg
  Kamera: Anastas N. Michos
  Hudba: Elmer Bernstein
  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *