Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Liek na život (2016) online film, 68% CSFD
 • Jak už to tak často bývá, dramatické události začínají většinou velmi nenápadně. Mladý a ambiciózní manažer Lockhart (Dane DeHaan) dostane od nadřízených jednoduchý úkol.
  • USA 
   A Cure for Wellness
  • Německo
   A Cure for Wellness
  • Česko
   Lék na život

   

  Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
  USA / Německo, 2016, 146 min

  Režie: Gore Verbinski
  Scénář: Justin Haythe
  Kamera: Bojan Bazelli
  Hudba: Benjamin Wallfisch
  Hrají: Dane DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth, Celia Imrie, Susanne Wuest, Lisa Banes, Adrian Schiller, Judith Hoersch, Johannes Krisch, Jeff Burrell, Godehard Giese, Ivo Nandi, Annette Lober, Axel Buchholz, Harry Groener, Sebastian Kaufmane

  Obsah

  • Jak už to tak často bývá, dramatické události začínají většinou velmi nenápadně. Mladý a ambiciózní manažer Lockhart (Dane DeHaan) dostane od nadřízených jednoduchý úkol. Přivézt ze sanatoria pana Pembrokea, nepostradatelnou hlavu jejich společnosti. Léčebna, kam se před časem uchýlil a podle posledního odeslaného dopisu se z ní ani nechce jen tak rychle vrátit, se nachází v zastrčeném koutě švýcarských Alp. Její personál zde poskytuje životem a prací vyčerpaným boháčům speciální očistnou léčbu. Ale nabízené zázračné procedury možná nejsou tak úplně běžné a pobyt zde až tak úplně dobrovolný…(CinemArt).

  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *