Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Šmolkovia (2011) online film 58% CSFD




 • Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného

  Informácie k filmu Šmolkovia (2011)

  Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.

  Dĺžka: 99 min
  Krajina pôvodu: USA
  Režisér: Raja Gosnell
  Herci: Jonathan Winters, Alan Cumming, Neil Patrick Harris, Katy Perry, George Lopez, Hank Azaria, Paul Reubens, Jayma Mays, Sofía Vergara, Anton Yelchin, Fred Armisen, B. J. Novak, Jeff Foxworthy, Kenan Thompson, Wolfgang Puck, Joan Rivers, Frank Welker, John Speredakos, John Oliver, Madison McKinley, Finnerty Steeves, Marc I. Daniels, … (více)
  Scenár: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn
  Kamera: Phil Meheux
  Hudba: Heitor Pereira
  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *