Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Dinosaurus (2000) online film, 72% CSFD
 • Dinosaurus jménem Aladar žije v bezpečí a dostatku na nádherném ostrově společně se svými malými přáteli lemury. Z jejich pozemského ráje je ale náhle a nečekaně vyžene zničující srážka planety

  Informácie k filmu Dinosaurus (2000)

  Dinosaurus jménem Aladar žije v bezpečí a dostatku na nádherném ostrově společně se svými malými přáteli lemury. Z jejich pozemského ráje je ale náhle a nečekaně vyžene zničující srážka planety s rojem meteoritů. Aladarovi a několika lemurům se jen zázrakem podaří vyváznout životem. Na kontinentě, kde se přidají ke skupině mírumilovných dinosaurů hledajících nový domov, na ně čeká řada veselých i notně dramatických dobrodružství. Často se dokonce ocitají i ve velmi nebezpečných situacích díky následkům vesmírné katastrofy a krvelačnosti hladových predátorů. Aladarova odvaha, originální způsob řešení problémů a soucit se slabými se stanou světlem, které v temnotě katastrofy ukáže dinosaurům cestu k přežití. (oficiální text distributora)

  Dĺžka: 82 min
  Krajina pôvodu: USA
  Režisér: Ralph Zondag, Eric Leighton
  Herci: D. B. Sweeney, Alfre Woodard, Ossie Davis, Hayden Panettiere, Max Casella, Samuel E. Wright, Julianna Margulies, Joan Plowright, Della Reese, Billy West, Makiko Esumi, John Walcutt, Daran Norris, Zachary Bostrom, Andrea Baker, Camille Winbush, Cathy Cavadini (vyp.)
  Scenár: Robert Nelson Jacobs, John Harrison, Walon Green (původní scénář)
  Kamera: Steven Douglas Smith
  Hudba: James Newton Howard
  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *