Prosím vypnite si addblock pre prezeranie stránky. Podporujete tak jej ďalší rozvoj. Za pochopenie ďakujeme. :)

Ninja korytnačky (2014) online film 57% CSFD
 • Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks.

  Informácie k filmu Ninja korytnačky (2014)

  Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A historie se může opakovat…Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April (Megan Fox). Společně odhalí Trhačovy děsivé plány na rozšíření jeho impéria a rozhodnou se je vlastními výrazně vylepšenými silami překazit.(CinemArt)

  Dĺžka: 101 min
  Krajina pôvodu: USA
  Režisér: Jonathan Liebesman, Chad Van De Keere
  Herci: Megan Fox, Jeremy Howard, Will Arnett, Jesse McCartney, Whoopi Goldberg, Jason Marsden, Greg Cipes, Alan Ritchson, Noel Fisher, William Fichtner, Johnny Knoxville, Tony Shalhoub, Minae Noji, K. Todd Freeman, Abby Elliott, Pete Ploszek, Tohoru Masamune, Danny Woodburn, Ami Sheth, Paul Fitzgerald, Malina Weissman, Justin Evangelista, Rakesh Shah, Doris McCarthy, Cris Williams, Tory N. Thompson, Brandon Keener, Cathy Cavadini (vyp. ), Chance Kelly, Madison Mason, Rick Chambers
  Scenár: Josh Appelbaum, André Nemec, Evan Daugherty
  Kamera: Lula Carvalho
  Hudba: Brian Tyler
  Trailer

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *